Vikipedi:Günün kaliteli maddesi

Günün Kaliteli Maddesi

Bu yıldız, Vikipedi'deki kaliteli içeriği sembolize eder.

Anasayfa, kaliteli maddelerden birinin sergilendiği bir bölüme sahiptir. Bu bölümde, okuyuculara Vikipedi'nin ürettiği nitelikli içerik örnekleri sergilenmektedir. Bu ayın anasayfaya çıkan seçkin madde listesi buradan görülebilir.

Maddenin anasayfaya çıkabilmesi için kaliteli madde statüsünde olması gerekmektedir (herhangi bir maddeyi aday göstermek için bkz: Vikipedi:Kaliteli madde adayları). Kaliteli madde statüsü alan maddeler, seçilme sıralarına göre kronolojik olarak anasayfaya çıkarlar.

Seçkin içerik sorumluları, anasayfaya çıkacak olan maddelerin düzeninden ve sistemin sağlıklı işleyişinden sorumludur. Konuyla ilgili bilgi almak veya herhangi bir sorun bildirmek için lütfen sorumluların sayfasına mesaj bırakın.

Kaliteli madde araçları:

İlişkili sayfalar:

Günün kaliteli maddesi arşivi
2021: Ocak - Şubat - Mart - Nisan - Mayıs - Haziran - Temmuz - Ağustos - Eylül - Ekim - Kasım - Aralık


Bugün 18 Ekim 2021, Pazartesi (Yılın 42. haftası); şu an saat 05.52 UTC


Bu sayfa için önbelleği boşaltınAnasayfa önbelleğini boşaltın.

Bugünün kaliteli maddesi

Katy Perry and Greg (47870635411) (cropped).jpg
"Dressin' Up", Amerikalı şarkıcı Katy Perry'nin 2012 çıkışlı Teenage Dream: The Complete Confection albümünden bir şarkıdır. Perry, Christopher "Tricky" Stewart, Monte Neuble ve Matt Thiessen tarafından yazılan şarkının yapımcılığını Stewart ve Kuk Harrell üstlendi. Elektro ve dans-rock tarzlarının yanı sıra belirgin bir şekilde elektronik dans ritimleri barındıran "Dressin' Up", cinsel imalı sözlerinde bir sevgili için farklı kıyafetler giymekten bahseder. Müzik eleştirmenlerden karışık eleştiriler alan şarkı, bazı eleştirmenler tarafından "eğlenceli" melodisi nedeniyle övülürken bazıları tarafından Perry'nin diğer şarkılarına çok benzediği için olumsuz eleştirdi. "Dressin' Up", Teenage Dream: The Complete Confection albümünün yayımlanmasının ardından UK Singles Chart'ta 109 numaraya yerleşti. (Devamı...)

Yarının kaliteli maddesi

Şablon:GKM/2021-10-19