Tartışma:Büyük Vatanseverlik Savaşı

Vikiproje Sovyetler Birliği (Taslak-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Sovyetler Birliği maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sovyetler Birliği kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Rusya (Taslak-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Rusya maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Rusya kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje II. Dünya Savaşı (Taslak-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki II. Dünya Savaşı maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje II. Dünya Savaşı kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Birleştirme[kaynağı değiştir]

Bu madde sadece Doğu Cephesi (II. Dünya Savaşı)'nın ayrı bir adlandırmasını anlatmaktadır. Interwikileri olarak sadece en:Great Patriotic War (term) mevcuttur. İngilizce Vikide de w:en:Great Patriotic War maddesi w:en:Eastern Front (World War II) maddesine yönlendirilmektedir. Eninde sonunda Vikipedi bir sözlük olmadığı için bu madde stand alone bir madde olamaz. Burdaki bilgileri Doğu Cephesi (II. Dünya Savaşı) maddesine aktarılmalıdır. İyi çalışmalar. Takabeg ileti 23:25, 6 Nisan 2009 (UTC)

Terim olarak kalabilir. Takabeg ileti 14:16, 4 Ekim 2010 (UTC)