Kullanıcı mesaj:Victor Trevor

Arşiv

Zat-ı Muhteremler Hak Getire[kaynağı değiştir]

7926Balete Drive Quezon City Landmarks 32.jpg Vikipedi'nin Aydınlatıcılarına!
Bu karanlık günlerde Vikipedi'yi aydınlattığınız için size bu kadim, yegâne ödülü takdim ediyorum : ) Leaply 💬 06.48, 5 Haziran 2021 (UTC)
Teşekkürler, @Leaply. --Victor Trevor (mesaj) 09.53, 5 Haziran 2021 (UTC)

Başarılar ve bol şans dileğiyle[kaynağı değiştir]

Helping New Users Barnstar Hires.png Sınavında Başarılar
Sevgili Victor. Sınavına artık az kaldı, belki sona yaklaştıkça vikiye de vakit ayırıp giremeyebilirsin diye sana şimdiden başarılar ve bol şans diliyoruz. Sınavın çok çok iyi geçsin, gönlüne göre olsun. Dostların olarak yanındayız, kalbimiz seninle.

Sevgiler, @anerka @abc @LostMyMind (mesaj) 11.17, 14 Haziran 2021 (UTC)

Yiaaa, çok teşekkür ederim. --Victor Trevor (mesaj) 16.38, 14 Haziran 2021 (UTC)
abc'nin mesaj sayfası etiketlemelerine laf eden Victor Face-smile.svg. Hiçbirimizi etiketlemediğin için mesajını şans eseri gördüm :) Bir ortası yok mu bu etiket işinin :))) LostMyMind (mesaj) 19.06, 14 Haziran 2021 (UTC)
Victor Trevor :) abc 08.44, 15 Haziran 2021 (UTC)
Victor Trevor sınavında başarılar umarım istediğin gibi geçer :) --Anyela. 09.01, 15 Haziran 2021 (UTC)

Telif hakkı ihlali ile ilgili bir fikir[kaynağı değiştir]

Merhaba Victor Trevor, burada özellikle öncüleri başlığındanki içerikleri telif hakkı ihlali nedeniyle çıkardığını görüyorum. Fakat çıkardığın bilgiler maddenin ilk halinde eklenmiştir. O zaman eklenen bilgiler de enwiki'deki E-reader ve SoftBook maddesinin o tarihteki sürümleri ile uyuşmaktadır. Arama motorlarında eşleşen kaynakların bu madde yayınlandıktan sonra da yayınlandıklarını belirtmek isterim. Bu nedenlerle içeriklerin geri eklenmesinin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Saygılar.--Uncitoyenmesaj 11.33, 20 Haziran 2021 (UTC)

Merhaba, @Uncitoyen. Aslında bu tarz durumlara dikkat etmeye çalışıyorum ve zaman zaman buradaki yazıların eski olma ihtimalini düşünerek, zamanla diğer siteler tarafından alınıp, yayımlanma ihtimalini göz önünde bulunduruyorum. İçeriklerin hatalı silinmesi, -bu durumda olduğu gibi- Vikipedi'ye zarar veriyor ve "görülmediği" takdirde yıllar boyunca düzeltilmemesi söz konusu olabiliyor. Madde özeline bakarsak, son zamanlarda biraz içerik genişletilmiş ve üzülerek söylemeliyim ki, telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğüm içeriklere bakmadan, genişletilmiş içeriklerde telif olduğunu düşünerek -varsayıma bağlı olarak- sildim. Gelecekte, daha fazla dikkat edeceğim, sık yaptığım bir düzenleme türü değil, ancak yaptığım zamanlarda hata olmaması gerekiyor. Haber verdiğin için çok teşekkür ederim. Sevgiler, --Victor Trevor (mesaj) 11.50, 20 Haziran 2021 (UTC)
Bir sıkıntı yok. Ben de zaman zaman büyük değişikliklerde telif hakkına daha özen göstermeye çalışıyorum. Belli başlı durumlarda bu tarz sorunları bizler de hemen nedenini anlayamayız. Acaba viki mi bunları aldı, bunlar mı vikiden aldı diye dikkatli bakmak gerekiyor. Elbette ufak bir hata payı olabiliyor. Kolay gelsin. --Uncitoyenmesaj 11.52, 20 Haziran 2021 (UTC)

Biyoteknolog Zehra adlı kullanıcıdan soru (17.32, 22 Haziran 2021)[kaynağı değiştir]

Çok teşekkürler şimdi bir yazı yazmaya çalışacağım takıldığım noktalar olursa size sorarım:) --Biyoteknolog Zehra (mesaj) 17.32, 22 Haziran 2021 (UTC)

Merhaba, @Biyoteknolog Zehra.
Vikipedi'de düzenleme yapmaya başladığınız için teşekkür ederim ve hoş geldiniz. İlk maddelerin oluşturulma sürecinde madde sihirbazı, faydalı olabilir. Aklınıza takılan bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin lütfen. İyi çalışmalar dilerim. --Victor Trevor (mesaj) 18.06, 22 Haziran 2021 (UTC)

Biyoteknolog Zehra adlı kullanıcıdan soru (08.31, 23 Haziran 2021)[kaynağı değiştir]

Yazdığım yazının yanına resim koymak isterim ancak kategorisinin halledemiyorum nasıl yapabilirim --Biyoteknolog Zehra (mesaj) 08.31, 23 Haziran 2021 (UTC)