Kullanıcı mesaj:Superyetkin

Eski ülke bilgi kutusu

Merhaba. Üçüncü Fransız Cumhuriyeti maddesi örneğinde görüldüğü üzere "[[Dosya:" ve "|80px]]" yazıları görülüyor. Düzeltebilir misiniz lütfen? Teşekkür ederim. – Aybeg 10.38, 3 Temmuz 2021 (UTC)

Kategorizasyon

Selamlar @Superyetkin, film kategorilerini düzenlediğini farkettim. Yıllar kategorisinde; örneğin 1972 çıkışlı gerilim, polisiye, suç, aksiyon filmine hangi kategorileri eklemeliyim (şu an gerilim anlam ayrımını yapıyorum, en azından işine yarayacak şekilde kategori ekleyebilirim). 1972 çıkışlı gerilim filmleri, 1972 çıkışlı aksiyon filmleri diye mi, yoksa 1970'lerde gerilim filmleri, 1970'lerde aksiyon filmleri diye mi? Ekleyeceğin kategori varsa bilgilenmiş olayım. Sevgiler :) Melissadilara (mesaj) 14.56, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba. x çıkışlı y filmleri türü ulamlar mevcut değilse (ya da kısa süre içinde oluşturulmayacaksa) daha kapsayıcı olan onyıl ulamlarını kullanabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 15.54, 4 Temmuz 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Superyetkin,
25. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Takım sporları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 20.46, 4 Temmuz 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Superyetkin,
26. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Anlam ayrımı sayfalarına verilen bağlantıların temizliği" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 08.22, 7 Temmuz 2021 (UTC)

Makine ve Kimya Endüstrisi

Süperyetkin selam, Makine ve Kimya Endüstrisi değişikliğinde ufak bir hata olmuş daha önce bir kaç farklı kullanıcıda da yaşanmıştı. Taşınan başlıkta makina şeklinde geçiyor ancak son yasa ile adı makine şeklinde düzeltildi. Bir de şu husus hakkında fikir danışmak isterim. Şimdi MKE Kurumu son yasada da görüleceği üzere kapatıldı. Yani tüzel kişiliği son buldu ve adı da makina şeklindeydi. Şu an yeni yasa ile MKE AŞ diye yeni bir şirket açıldı. Ayrı bir tüzel kişi. Bu iki farklı tüzel kişiliği tarihi silsileyi de korumak adına Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu ile Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketi olarak ele alınsa sanki daha doğru olur. Çünkü MKE Kurumu aynı şekilde 1950 den önce Askeri Fabrikalar Umum Müdürlüğü şeklinde adı. Ondan önce İmalat-ı Harbiye vb. Bir de böylece Makine ve Makina şeklindeki karışıklık da önlenebilir gibi. Siz nasıl düşünürsünüz? HajraKökBörü (mesaj) 16.37, 7 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba. Konu şurada tartışılmakta. Bilginize, iyi çalışmalar. --Superyetkinileti 17.17, 7 Temmuz 2021 (UTC)

Cemre Baysel maddesi hk.

Merhaba @Superyetkin,

Sayfasında hızlı sil şablonunu kaldırdığınız Cemre Baysel maddesi şuradan görebileceğiniz daha önce silinmişti. Tekrar silinmeye aday gösterilmesi gerektiğine emin misiniz? Eğer götürülecekse, silinmeye aday gösterildiğinde önceki adaylık sayfasıyla şablonda çakışma oluyor, bunun da nasıl düzeltileceğini gösterirseniz sevinirim.

Selamlar. Harald the Bard (mesaj) 15.55, 8 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba. Maddenin mevcut sürümü SAS kararıyla silinen içeriğe göre daha gelişkin olduğundan topluluk görüşüne başvurmak yerinde görünüyor. Çakışmayı önlemek için ise sayfaya {{SAS|Cemre Baysel (2. aday gösterme)}} kodunu ekleyebilirsiniz. Teşekkürler, iyi çalışmalar. --Superyetkinileti 16.07, 8 Temmuz 2021 (UTC)

Deprecated API calls

Hello!

It seems YBot is doing action=query&prop=info&intoken= API calls, which have been deprecated for years. In support of phab:T280806, is there any chance you can switch to more modern token handling?

Thanks!

Reedy (mesaj) 12.05, 9 Temmuz 2021 (UTC)

Yaptığım değişikler ilgili

Yaptığım değişiklikleri müsait olduğunuz zaman inceleyebilir misiniz? Asigo0064 (mesaj) 19.51, 11 Temmuz 2021 (UTC)

2021-22 Türkiye Kupası

Merhaba Superyetkin. SAS tartışması kararı ile alt sayfaya taşınan maddeyi bir değişiklik yapmadan neden madde ad alanına taşıdığını öğrenebilirmiyim? Teşekkürler. ~StyyxieEvet? 17.51, 13 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba. Madde şuradaki konuşma sonucu geri getirilmişti. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 19.23, 13 Temmuz 2021 (UTC)

MediaWiki:Watchlist-messages

Merhaba Superyetkin. Bir hizmetlilik başvurusu bulunuyor, ilgili yere ekler misin? Teşekkür ederim. --Victor Trevor (mesaj) 17.54, 15 Temmuz 2021 (UTC)

Modül yardım

Selamlar, şu ve belki yüzlerce sayfada yer alan bu ve bu gibi tabloların altlarındaki yazı stiilerini ikincisi gibi yani muhtemelen font size:%90 yapabilir misin? Sorun sanırım şu modülde ama tam emin olamadım. En vikideki şu modül gerekli sanırım ama tr karşılığına ulaşamadım. Yardımcı olursan sevinirim. Teşekkür şimdiden. --Teacher0691 (mesaj) 23.49, 16 Temmuz 2021 (UTC)

Koruma

En İyi Arkadaşım maddesinin tartışma sayfası sürekli i.p. vandalizmine maruz kalarak vandalizm ile oluşturuluyor madde de sas süreci içinde sas süreci bitene kadar tam korumaya alabilirmisiniz i.p. vandalizmini önlemek için? Delbatrosmesaj 14.52, 18 Temmuz 2021 (UTC)

Yardım isteği

Merhaba Sosyalist Enternasyonal sayfasında başkanlar ve zirveler başlıklarının içerikleri sayfada hiç görünmüyor. Neden anlayamadım, siz düzeltebilir misiniz? Teşekkür ederim. --Güherçile (mesaj) 20.56, 18 Temmuz 2021 (UTC)

Silme

Değerli hizmetli. Vahid Ahmedov maddesi neden silindi acaba? Gerekçe olarak yönlendirme gösterilmiş amma doğru bir gerekçe olduğu kanısında değilim. Şahıs başbakan yardımcısı, millet vekili olmuş birisi. Kayda değerlik konusunda da sıkıntı yok. Lütfen sayfayı yeniden yayımlayın. - Dr.Wiki54 (mesaj) 21.59, 19 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba. Herhangi bir içerik barındırmayan bu sayfa yönlendirme hedefi (Vahit Ahmedov) boş olduğundan silinmiştir. Bilginize, iyi çalışmalar. --Superyetkinileti 08.22, 20 Temmuz 2021 (UTC)


İş Birliği Projesi ödülü

Bronze medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Superyetkin,
28. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Farklı sayfalardan kendisine birçok bağlantı verilmiş müzik maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 18.36, 20 Temmuz 2021 (UTC)


İş Birliği Projesi ödülü

Music barnstar Hires.png
Müzik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Superyetkin,
28. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Farklı sayfalardan kendisine birçok bağlantı verilmiş müzik maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Müzik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 18.36, 20 Temmuz 2021 (UTC)