Kullanıcı mesaj:Elvorix

Wikipedia logo ribbon-redYellow-wrap Malay Wikipedia.svg
(Kullanıcı mesaj:OvalThunder9 sayfasından yönlendirildi)

Wikipedia logo v2 (black).svg Mesaj Sayfama Hoş Geldiniz!
  • Herhangi bir konuda mesaj göndermek isterseniz sağ üstteki "+" (artı)'ya tıklayıp mesajınızı ekleyin.
  • İletilerinizin sonuna dört tilde (~~~~) koyarak imza atmayı unutmayın.
  • Mesajlar her ay arşivlenir.

Gülüş Türkmen Sayfası[kaynağı değiştir]

Merhaba bayağı kaynak ekledim . Sayfa neden silinmeye gönderildi ne eksiği var ? Bu imzasız yazı Leilabengu (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 20.37, 1 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @Leilabengu, VP:KİŞİ kriterlerini karşılayacak bağımsız ve güvenilir kaynak bulunmadığı için silinmeye aday gösterdim. Buradan görüş belirtebilirsiniz. ×Elvorixmesaj 18.30, 2 Temmuz 2021 (UTC)

newyork timesden makale ararsanız bulamazsınız bu normal değil mi ? Bu imzasız yazı Leilabengu (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 11.17, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @Leilabengu, söz konusu kişiden bağımsız olarak, birden fazla, birbirinden fikirsel olarak bağımsız, yayımlanmış, güvenilir ikincil kaynaklar tarafından bu kişinin konu edilmiş olması gerekir. Kişinin, önemli sayılan ödüller kazanmış olması. Kişinin adının kanıtlanabilir şekilde yaygınca tanınmış olması beklenir (bkz. Vikipedi:Kayda değerlik). Tabiki NYT'den kaynak beklemiyoruz fakat elde tutulur hiç bir güvenilir kaynak yok. ×Elvorixmesaj 11.34, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Hocam nasıl yok . Kitapları var . Kitaplarında yazan biyografiye göre bir yazı oluşturdum. Ayrıca kişinin oynadığı reklam filmi ve yaptığı yazarlık kaynakları eklendi. Lütfen onaylayınız ilk kez düzgün bir sayfa oluşturdum Bu imzasız yazı Leilabengu (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 13.11, 4 Temmuz 2021 (UTC)

@Leilabengu, Kitaplarında yazan biyografiye göre bir yazı oluşturdum. İşte dediğiniz gibi, madde de kullanılan kaynaklar bağımsız değil. ×Elvorixmesaj 13.13, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Hocam bağımsız kaynaktan kastınız nedir Allah aşkına başka türlü nasıl yazı yazacağız ? Bu imzasız yazı Leilabengu (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 14.35, 4 Temmuz 2021 (UTC)

@Leilabengu. Bakınız: VP:BK--Kadıköylümesaj 14.44, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Ulusal gazetelerinde 1-2 sinde yayınlanması yetiyor mu ? Çünkü vardı ona göre düzenlicem Bu imzasız yazı Leilabengu (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 16.28, 4 Temmuz 2021 (UTC)

@Leilabengu, gazeteden gazeteye göre değişiyor. Siz ekleyin ardından adaylık sayfasında gazete haberlerinden bahsedip görüşünüzü belirtebilirsiniz. (Adaylık sayfası) ×Elvorixmesaj 16.33, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Cennetin Sırları[kaynağı değiştir]

Hızlı silmeye neden gerek duyduğunuzu açıkçası anlamadım? Dizi gerçekten yayınlandı ve sayfası vardı. Bugün Deniz Yıldızı dizisinin nasıl bir sayfası varsa bu dizininde olmalı diye düşündüm. SAS'a taşımak yerine neden hızlı sil onu algılayamadım. SoTheDrama (mesaj) 10.05, 4 Temmuz 2021 (UTC)

İtiraz üzerine SAS'a taşıyorum. ×Elvorixmesaj 10.05, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Temel Bilimler Üniversitesi[kaynağı değiştir]

Neden silinmeye aday gösterdiniz Yeni dönemde açılması planlanan bir üniversite H.akbulut03 (mesaj) 12.12, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba, Vikipedi:Kayda değerlik kriterlerini karşılamadığını düşündüğümden hızlı silinmeye aday gösterdim. ×Elvorixmesaj 12.16, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Silinen SND Recordz sayfası[kaynağı değiştir]

bir çok firmanın sayfası duruyor silinmesini saçma buldum. Bu imzasız yazı Talipisagor (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 12.38, 4 Temmuz 2021 (UTC)

@Talipisagor, Kayda değerlik kriterlerini karşılayacak bağımsız ve güvenilir kaynak olmadığı için hızlı sil işaretledim. Duran çoğu firma VP:KD karşıladığı için duruyor diye düşünüyorum. ×Elvorixmesaj 14.15, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Hi Elvorix[kaynağı değiştir]

I am creator "Escape War" game. Therefore I wrote information is belong "first source". Information of "Escape War" true. Thanks for everything. Good days. QuxLab (mesaj) 14.07, 4 Temmuz 2021 (UTC)

You're welcome, the article was deleted as it was not significant. (WP:N) ×Elvorixmesaj 14.14, 4 Temmuz 2021 (UTC)

Yardımcı olabilir misiniz ?[kaynağı değiştir]

Esra Gezginci bir sineme ve dizi oyuncusu kendisi dahilinde resim iznini aldım ve kendi resmi web sitesini kaynak olarak gösterdim. Kaynak olarak ayrıca gazeteden kaynaklar mevcut. Kaynakları düzgün vermeme rağmen niye silindi ve silinmemesi için yapmam gerekenler neler ? Sahansabuncu (mesaj) 08.18, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba, VP:KD kriterlerini karşılayacak bağımsız ve güvenilir kaynak gerekmekte. Kendi web sitesi bağımsız değil. ×Elvorixmesaj 17.50, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Yardım İsteği[kaynağı değiştir]

Pek Değerli Sözlük Yazarı Elvorix,

Kilit Grup sayfamın silinme talebini oluşturmuşsunuz. Sayfamın sağlıklı bir biçimde yayınlanabilmesi için ne yapmam gerektiğini tam olarak anlayamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz? Bu imzasız yazı Ayşe Pırtık (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 11.53, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba, öncelikle Vikipedi'ye hoşgeldiniz. Vikipedi sözlük değildir ansiklopedidir. Sayfanın silinmemesi için kayda değerlik kriterlerini karşılayacak bağımsız ve güvenilir kaynaklar gerekmekte. ×Elvorixmesaj 17.52, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Siber Güvenlik Federasyonu Hakkında[kaynağı değiştir]

Sn. Elvorix, Siber Güvenlik Federasyonu'nun silinmeye aday gösterilmesi konusu ile alakalı yazıyorum. Federasyonumuz 2017 de kurulmuş olup, yönetim kurulunu incelerseniz. Projelerimize baktığınız zaman Cumhurbaşkanlığı Himayesinde bulunan 81 Kahraman projesinin ortağı olduğumuzu. Yönetim kurulu listemize baktığınız zaman, KKTC BTK Başkanı'ndan tutun, İlk olarak KOM Şube içinde kurulan şimdiki adıyla Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı olan kurumun kurucusu Mesut Demirbilek'ten tutun, Chekpoint Ülke Müdürü'nün yönetim listemizde olduğunu göreceksiniz. Ciddi bir kurum olduğu noktasında sizi bilgilendirmek istedim. Silinmeye aday gösterilmesi noktasında tekrar değerlendirmenizi rica ediyorum.

Saygılarımla. Bu imzasız yazı Vahaperen (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 14.27, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @Vahaperen, dediğiniz gibi ciddi bir kurumsa kayda değerlik kriterlerini karşılayacak bağımsız ve güvenilir kaynaklarda vardır değil mi? Fakat ben bağımsız ve güvenilir kaynaklar bulamadım. Eğer siz bulduysanız adaylık sayfasında belirtebilirsiniz. (Adaylık sayfası) ×Elvorixmesaj 17.55, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Esra Yakut sayfası hakkında[kaynağı değiştir]

Yunus Nadi Ödüllerini alan hemen hemen her ödül sahibinin (alanlarında birinci olan) vikipedi sayfası mevcut. Ayrıca bir başlığın "özel" olarak sınıflandırılması kategorileriniz arasında yer almıyor. Bu engelleme girişimlerinin şahsi amaçlı olduğu kanaatindeyim. Gerekçelerinizi detaylandırmadığınız taktirde gerekli müracaatlar başlatılacaktır. DenizSöz (mesaj) 18.21, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @DenizSöz, kayda değerlik kriterlerini karşılayacak bağımsız ve güvenilir kaynak bulunmadığı için hızlı silinmeye aday gösterdim. Vikipedi gelişigüzel bilginin toplandığı bir yer değildir, vikipedi politikaları neticesinde hareket ettiğim için kişisel algılamayın. VP:KİŞİ ve VP:KD politikalarını okumanızı tavsiye ederim. ×Elvorixmesaj 18.28, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Cumhuriyet Gazetesi, Kitap Eki, 22 Haziran 2006, sayfa:13 tamamen Esra Yakut'a tahsis edilmiştir. Türkiye'nin en eski gazetesi güvenilir değil midir? Bu sayfa ücretli kullanıma açık olduğu için linki gösterilememiştir. Diyanet İşleri Başkanı'nın bile uluslararası konferanslarında dipnot verdiği bir akademisyen nasıl sıradan olarak adlandırılabilir. Pek çok sıradan ismin (adları bizde saklı) vikipedide adı geçerken, atıf sayısı Sosyal Bilimler alanında mükemmel olan bir akademisyene yer verilmemesi çok ilginçtir. Bu politikaları bizzat sizin okumanızda fayda olduğu kanaatindeyim. DenizSöz (mesaj) 18.46, 5 Temmuz 2021 (UTC)

@DenizSöz, dediğiniz gibiyse maddede kaynak gösterin? ×Elvorixmesaj 19.00, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Kriterleri karşılamama rağmen hızlı silinme kategorisine alınıyor.[kaynağı değiştir]

Bağımsız kaynaklardan bilgi göstererek yazdığım oyuncu biyografisi neden olmuyor ? Kaynakçaların hepsi birer resmi basın kuruluşlarıdır. Lütfen iyi bir şekilde inceler misiniz ? Teşekkürler Dipnot: Kayda değer kişilik bakımından bu kişi tiyatrocu ve oyuncudur. O zaman bütün tiyatro,sinema ve dizi oyuncularını silmeniz gerekiyor. Rica ediyorum daha dikkatli olalım. Bu imzasız yazı Sahansabuncu (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 20.16, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @Sahansabuncu, itiraz üzerine sayfayı hızlı silmek yerine SAS tartışması başlattım. (Buradan görüş belirtebilirsiniz) ×Elvorixmesaj 20.26, 5 Temmuz 2021 (UTC)

Sa[kaynağı değiştir]

Kanka Bir Yanlışlık Olmuş Ben Sayfayı Düzenlerken İşaretledin Ben Sayfayı Geliştiriyordum O Arada DisneyTreKs (mesaj) 20.40, 6 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @DisneyTreKs, böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm. Böyle değişiklik çakışmalarının yaşanmaması için sayfayı tam bitirdikten sonra yayınlamak veya sayfanın üstüne Şablon:Çalışma şablonu koymak yararlı olucaktır. ×Elvorixmesaj 19.30, 7 Temmuz 2021 (UTC)

Oluşturduğum Sayfanın Hızlı Silme Talebi[kaynağı değiştir]

Merhaba,

Oluşturmuş olduğum sayfa tarafınızdan hızlı silme adayı olarak işaretlenmiş. Dikkatlice ve epey zaman ayırarak yazmış olduğum sayfada amacım reklam yapmak kesinlikle değil. Düzenlemesini buna göre yapabilirim. Son dönemde kripto para piyasasının yükselmesiyle beraber tüm marka,değer veya haberlerin boyutunun değiştiğini düşünmekteyim. Elbette ki diğer Türk kripto para borsalarının Vikipedide bulunması bu sayfanın da bulunması gerektiğini göstermez fakat Türkiyenin en büyük hacimli dördüncü borsasının Vikipedide olması gerektiğini düşünmekteyim. Dikkatinize sunarım.

Saygılarımla Engindora (mesaj) 20.51, 6 Temmuz 2021 (UTC)Engindora

Merhaba @Engindora, sayfa Vikipedi'nin hızlı silme politikası gereğince silinmesi için etiketlenmiştir ve bir hizmetli tarafından incelemeyi beklemektedir. Sayfanın silinmemesi gerektiğini düşünüyorsanız, gerekçenizi tartışma sayfasında belirtiniz. (Tartışma sayfası) Sayfayı VP:KD kriterlerini karşılamadığını düşündüğüm için HS işaretledim. ×Elvorixmesaj 19.21, 7 Temmuz 2021 (UTC)

@Elvorix Belirttiğiniz üzere (Tartışma sayfası)na gerekçelerini yazdım. Teşekkür ederim Engindora (mesaj) 07.42, 8 Temmuz 2021 (UTC)Engindora

Siber Güvenlik Federasyonu[kaynağı değiştir]

Selamlar, bana yapmış olduğunuz dönüşe istinaden size dönüş yapıyorum. Örneğin http://twitter.com/sgfederasyonu/status/1412448863559077902 bu posta bakarsanız daha bugün Pakistan Hava Kuvvetleri federasyon ziyaretinden, ciddi bir kurum olduğu buradan kanıtlanabilir değil mi? Konuyu tekrar değerlendirmenizi rica ediyoruz.

Saygılarımızla. Bu imzasız yazı Vahaperen (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 21.14, 6 Temmuz 2021 (UTC)

Sn. Elborix örnek olarak http://twitter.com/sgfederasyonu/status/1395070149800103943 burada İçişleri Bakan Yardımcısı ve Sözcüsü Sn. İsmail Çataklı'ya yapılan ziyaretimiz. Umarım tekrar bir değerlendirme yaparak, sayfamızın silinmemesi yönünde karar alırsınız. Teşekkür ederiz. Bu imzasız yazı Vahaperen (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 21.18, 6 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @Vahaperen, bunları diğer kullanıcılarla fikir birliğine varılması için sayfanın SAS tartışmasına yazmalısınız. (SAS Tartışması) ×Elvorixmesaj 19.25, 7 Temmuz 2021 (UTC)

QuickSilver Maddesi[kaynağı değiştir]

Merhaba Elvorix, QuickSilver için oluşturduğum maddeye "Özel" kriterine uyduğunu düşündüğünden silinmesini işaretlediğin için teşekkürler. Ancak QuickSilver maddesi Kayda değerlik kriterlerini karşılamakta, maddenin silinmesi ya da onaylanması gerektiğini tekrar incelemeni isterim. Teşekkürler. Ğgrubu (mesaj) 13.28, 7 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @Ğgrubu, gerisi sayfayı inceleyecek olan hizmetliye kalmış bir şey tartışma sayfasına yazdığınız gerekçeyi inceleyecektir. ×Elvorixmesaj 19.27, 7 Temmuz 2021 (UTC)

Telif hakkı[kaynağı değiştir]

Bakara Suresi sayfasına eklediğim yazılarda telif hakkı bulunmamaktadır. Nora3547 (mesaj) 17.56, 8 Temmuz 2021 (UTC)

Styyxie gerekli açıklamayı yapmış sanırım. ×Elvorixmesaj 18.04, 8 Temmuz 2021 (UTC)

Yaşam tv[kaynağı değiştir]

Yaşam tv sayfası neden siliniyor İsmail 244. (mesaj) 12.34, 10 Temmuz 2021 (UTC)

@İsmail 244., bkz. VP:KD. ×Elvorixmesaj 12.35, 10 Temmuz 2021 (UTC)

yaşam tv sayfası doğru niçin siliniyor ger:çek tende RTÜK tarafından durduruldu bu arada görsel eklemeyi bilmiyorum İsmail 244. (mesaj) 12.34, 10 Temmuz 2021 (UTC)

@İsmail 244., VP:KD sayfasını okur musunuz ? Sayfanın hızlı silinmemesi gerektiğini düşünüyorsanız tartışma sayfasında belirtebilirsiniz. Hizmetli işlem gerçekleştirmeden önce tartışma sayfasına bakacaktır. ×Elvorixmesaj 13.25, 10 Temmuz 2021 (UTC)

Görsel ekleme[kaynağı değiştir]

Bir sayfada nasıl görsel ekleyebilirim İsmail 244. (mesaj) 18.35, 10 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @İsmail 244., Vikipedi:Dosya Yükleme Sihirbazı'nı kullanabilirsiniz veya Commonsu kullanabilirsiniz. ×Elvorixmesaj 19.09, 10 Temmuz 2021 (UTC)

TSK Rütbe değişikliği[kaynağı değiştir]

@Aenir95, kişisel saldırıda bulunduğunuz için yazdığınız mesajları sildim ve daha fazla ilgilenmeyeceğim. İlgili maddelerin tartışma sayfalarına yazabilirsiniz. ×Elvorixmesaj 17.50, 12 Temmuz 2021 (UTC)

Kararlı sürüm[kaynağı değiştir]

Selamlar, Kabe sayfasına yeni içerik (yazılar) ekledim onaylamak için bakabilir misiniz rica etsem. Nora3547 (mesaj) 11.55, 11 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @Nora3547, geç geri dönüş için kusura bakmayın birazdan değişiklikleri inceleyeceğim. ×Elvorixmesaj 17.53, 12 Temmuz 2021 (UTC)

Geri almalarınız hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba, burada kişisel mantığa göre mi işlem yapıyoruz? Putin’de neden Rusya Devlet Başkanı yazıyor da Rusya Federasyonu Devlet Başkanı yazmıyor mesela? Resmî devlet adları Vikipedi’de kullanılmıyor bunda nasıl bir mantık arıyorsunuz? --C 💬 11.39, 16 Temmuz 2021 (UTC)

@Furkan, Evet bunla ilgili bir politika veya yönerge olmadığı için kişisel mantığa göre işlem yapıyoruz. Putin'de yazan da yanlış bu arada. Ülkelerin resmi ismi yazılmalı bana göre ayrıca tartışma sayfasında bunla ilgili tartışma başlattım fakat kişisel saldırıda bulunuldu. Yakında köy çemesinde bunla ilgili politika önerisinde bulunacağım sizide haberdar ederim. ×Elvorixmesaj 16.51, 16 Temmuz 2021 (UTC)
İlgili işlemi kişisel mantığımdan ziyade teamüllere göre yaptığımı söyleyebilirim. Köy çeşmesine taşımayı düşündüğünüz hususun yalnızca şablonlarda değişikliğe gitmeyi gerektirmediğini, aynı zamanda ülkelerin madde adlarında da değişikliğe gitmeyi gerektirdiğini düşünüyorum. Bu da Fransa maddesini Fransa Cumhuriyeti olarak değiştirmek gerekmesi demek. Değişikliklerimi geri almadan tartışma başlatmanız daha uygun olurdu zira benim düzenlemem siz karşı çıkana kadar zaten uygulanan bir düzenlemeydi. Bunu da ayrıca belirtmek isterim. Selamlar.--Furkan 💬 17.10, 16 Temmuz 2021 (UTC)
@Furkan, işte benim de anlatmak istediğim bu uygulanan bir düzenleme olması bir şeyi değiştirmez bunla ilgili bir politika veya yönerge yok. İsterseniz birlikte çalışıp ortak bir payda da buluşabiliriz ve çeşmeye teklifte bulunabiliriz. ×Elvorixmesaj 17.12, 16 Temmuz 2021 (UTC)
Bu hususta Türkiye cumhurbaşkanı maddesi de bulunuyor, bu maddenin adlandırılırken muhakkak tartışılmıştır. Önceki tartışmaları okumakta ve incelemekte de fayda var. Köy çeşmesinde tartışılmasında bir mahsur görmüyor, tartışılmasını destekliyorum.--Furkan 💬 17.17, 16 Temmuz 2021 (UTC)
En yakın zamanda tartışma başlatacağım. ×Elvorixmesaj 09.31, 18 Temmuz 2021 (UTC)

Pir Kadem Çakır[kaynağı değiştir]

Merhabalar Pir Kadem Çakır sayfasını oluşturdum, içeriği geliştiriyorum ve devlet/özel kaynakları ekliyorum. Ancak hala silinmeye aday gösteriliyorum. Konu hakkında destek verebilir misiniz rica etsem, hala nelerim eksik bildirir ve zaman verirseniz tamamlamaya çalışacağım. Saygılar Rüya. Bu imzasız yazı Pir Kadem Çakır (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 13.05, 16 Temmuz 2021 (UTC)

@Pir Kadem Çakır, otobiyografi şeklinde yazılmış bir madde VP:OTO ve VP:KD sayfalarını okumanızı rica ederim. ×Elvorixmesaj 17.00, 16 Temmuz 2021 (UTC)

Afişler[kaynağı değiştir]

Merhaba bir filme afiş yüklemenizi isteyebilirmiyim 185.177.229.146 16.53, 16 Temmuz 2021 (UTC)

Evet, buyrun. ×Elvorixmesaj 16.54, 16 Temmuz 2021 (UTC)

İstanbul Tatili filmine afiş yüklermisiniz 51.255.66.185 09.57, 18 Temmuz 2021 (UTC)
http://www.imdb.com/title/tt0345446/ Burada afiş var 51.255.66.185 10.00, 18 Temmuz 2021 (UTC)

Geç geri dönüş için kusura bakmayın. Pamfilyalı afişi yüklemiş, iyi çalışmalar. ×Elvorixmesaj 18.31, 27 Temmuz 2021 (UTC)

Piir Kadem Çakır[kaynağı değiştir]

Merhabalar iki linkide okudum, öncelikle kişi ben değilim, kişi tarihi bir kişi, tarihi bir konu, bu alanda yüksek lisans doktoralar yapılıp kitaplar yazılmış, bende kişi ve tarihi hakkında yksek lisans yapıyorum, rumuzumun Pir Kadem Çakır olması benim yanlış rumuz seçmemden kaynaklı ben o kişi değilim yani, Kayda değer konusuna gelince, tarih kitaplarında ders olarak işlenen, tarihi bir kişi ve konu olarak üniversitelerde işlenen bir kişi ve konu. Rumuzumu değiştiricem bu yazımdan sonra. Bu imzasız yazı Pir Kadem Çakır (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 06.13, 17 Temmuz 2021 (UTC)

Merhabalar Rumuzumu gerekli yere başvurup durumumu ve sizin bu yüzden silme maddesini koyduğunuzu ilettim, saolsunlar hemen rumuzumu değiştirdiler. Şimdi başka bir bahaneniz kalmadıysa sayfamdaki silme ve diğer yasakları kaldırımısınız rica etsem. Bu imzasız yazı Rüya Türk (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 20.53, 17 Temmuz 2021 (UTC)

@Rüya Türk, bahane felan yok burada? VP:KD yönergesinin kriterlerini karşılamadığını düşündüğüm için silinmeye aday gösterdim, şuradan sizde görüş belirtebilirsiniz. ×Elvorixmesaj 08.59, 18 Temmuz 2021 (UTC)

Yönlendirdiğiniz iki linkte kişilerin kendi adına sayfa oluşturması ile ilgili, dün okudum ve size kişinin ben olmadığını bildirdimn. Çalışmayı incelediyseniz kişi tarihi bir kişi ve 1455 li yıllarda yaşamış, benim olma ihtimalim olabilir mi? neye göre karar veriyorsunuz? Dediğiniz üzre ismimi başvurup değiştirdim, kişi ile sayfa aynı ad ile yayınlanmıyor artık ve kişide ben değilim, sayfadamki bu engelleri neden kaldırmıyorsunuz hala ? onu merak ediyorum.Bu imzasız yazı Rüya Türk (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 09.23, 18 Temmuz 2021 (UTC)

@Rüya Türk, çok yanlış anlamışsınız beni şöyle açıklayayım. Ben devriyeyim sayfaları silemem herkes gibi silinmeye aday gösterebilirim. Hizmetliler sayfaları silme politikası gereğince silerler. Tartışma sonucunda diğer kullanıcılarla fikir birliğine varılır, silinir veya kalır. İlla silinecek diye bir şey yok tartışmanın sonucuna göre değerlendirilir. Sizde tartışmada görüş belirtebilirsiniz. Lütfen şuradaki sayfada "kaynağı değiştir" diyin ve sayfanın neden silinmemesi gerektiğini yazın ki fikir birliğine varalım. (Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Pir Kadem Çakır) ×Elvorixmesaj 09.28, 18 Temmuz 2021 (UTC)

Kararlı sürüm[kaynağı değiştir]

Merhabalar, Muhammed sayfasına eklediğim içeriği (yazıları) sizin onaylamanıza rağmen siliniyor. Yapabileceğiniz bir şey var mı ? Nora3547 (mesaj) 11.02, 22 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @Nora3547, çok detaylı katkılar vermişsiniz bunun için teşekkürler fakat yapılan değişiklikleri maddeyle ilgisi olan bir devriyenin onaylamasını/reddetmesini tercih ederim, çünkü bilgi sahibi olduğum alanın dışına çıkıyor. ×Elvorixmesaj 18.29, 27 Temmuz 2021 (UTC)

Stalin[kaynağı değiştir]

Yazdıklarım niye kalktı acaba öğrenebilir miyim? Unstenwards (mesaj) 23.13, 26 Temmuz 2021 (UTC)

Merhaba @Unstenwards, değişiklik özetinde verdiğiniz kaynak bağımsız değil, bir ülkeye bağlı. Maddenin tartışma sayfasında bunu tartışabilirsiniz. ×Elvorixmesaj 18.27, 27 Temmuz 2021 (UTC)