Kullanıcı mesaj:Metin Cengiz

Sayın Metin Cengiz; Lütfen biyografilerde değişiklik yaparken kaynak gösterin. Bkz: Kaynak gösterme--Ayrıntılı Bilgimesaj 10:40, 19 Mart 2014 (UTC)

Lütfen okuyunuz Kaynak gösterme --Ayrıntılı Bilgimesaj 11:34, 19 Mart 2014 (UTC)

Celal Soycan[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Eren456123. Oluşturduğun Celal Soycan maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Telif ihlali" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. ----Eren💬 09.04, 19 Haziran 2021 (UTC)

Telif hakkı ihlali[kaynağı değiştir]

Copyright.svg
Lütfen Vikipedi’ye kopyala yapıştır yöntemiyle içerik eklemeyiniz.

Daha fazla bilgi için Vikipedi:Telif hakkı ile ilgili SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarına bakabilirsiniz. Telif hakkı ihlalleri kabul edilemez ve ısrarla ihlal edenler engellenirler. --Dr. Coalmesaj 00.03, 2 Temmuz 2021 (UTC)

Celal soycan[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Eren456123. Oluşturduğun Celal soycan maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Kötü yönlendirme" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. ----Eren💬 10.12, 2 Temmuz 2021 (UTC)