Kullanıcı mesaj:Konyevi

Vikipedi'ye hoş geldin Konyevi![kaynağı değiştir]

Bu su soğuk değil. Cesur ol!

Telif Hakkı İhlali Uyarısı[kaynağı değiştir]

Esenlikler. Geçtiğimiz gün "Askeri sınıflar" adında bir madde oluşturdum. Tüm dünya ordularında standart olan askeri sınıfları şematize edilmiş bir biçimde TSK mevzuatını kaynak alarak bir liste biçiminde maddeye ekleyip halihazırda sayfası olan sınıflara da bağlantılar verdim ancak mevzuat tek olduğu için bu konuyla ilgili içerik üretmiş başka bir internet sitesinde de aynı liste mevcut ve sistem madde içeriğini o siteden aldığımı düşünüyor. Askeri sınıfların hangileri olduğunun bilgisi herkes tarafından bilindiği ve sabit olduğu için bu bilginin telifinin olması da söz konusu madde bir liste maddesi olduğundan içeriği kendi cümlelerimle yeniden yazmam da mümkün değil. Telif hakkı ihlali şablonunu oradan kaldırmanız mümkünse kaldırmanızı rica ederim.Konyevi (mesaj) 21.55, 15 Haziran 2021 (UTC)

Merhaba Konyevi, dediğiniz gibi bu şekilde bir problem oluşmuş ama zaten bu sayfanın aslında ayrı olmasının yerine, bilgileri Türk Silahlı Kuvvetleri sayfasındaki "Rütbeler" başlığının üstüne yada altına eklense daha uygun olmaz mı? Çünkü o zaman bilgilerin okunurluğuda daha fazla olacaktır. Saygılarımla, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 19.51, 16 Haziran 2021 (UTC)

Askeri sınıflar[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Eren456123. Oluşturduğun Askeri sınıflar maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Telif ihlali" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. ----Eren💬 15.05, 18 Haziran 2021 (UTC)

Ambox warning pn.svg

Askeri sınıflar isimli maddeye, bekletmeli sil prosedürünün uygulanabileceğini ifade eden bekletmeli sil şablonu eklenmiştir. Her türlü katkı için minettar olsak da, bu madde Vikipedi'nin içerik politikalarıyla uyumsuz olabilir ve ilgili silme uyarısı tam olarak hangi açıdan uygunsuz olduğunu açıklamaktadır (ayrıca Vikipedi ne değildir? ve silme politikası sayfalarına bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz). İlgili bekletmeli sil etiketini kaldırarak, silme önerisine itiraz edebilirsiniz; fakat lütfen niçin ilgili silme önerisine itiraz ettiğinizi ya değişiklik özetinizde ya da maddenin tartışma sayfasında belirtiniz. Ek olarak, lütfen maddeyi belirtilen sorunlardan yola çıkarak geliştirmeye çalışınız. Her ne kadar bir bekletmeli sil etiketini kaldırmak, silme önerisini geçersiz kılsa da, madde yine de silinebilir.
Eğer herhangi bir hızlı silme kriterini karşılıyorsa hızlı silme yoluyla, veya silinmeye aday gösterilerek, topluluğun silinmeyi fikir birliği ile onaylaması sonucu silinebilir.

--Eren💬 08.44, 19 Haziran 2021 (UTC)

Askeri sınıflar silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Askeri sınıflar) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Askeri sınıflar sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. ----Eren💬 18.03, 20 Haziran 2021 (UTC)