Kullanıcı mesaj:EmreOsm95

Hazal Adıyaman[kaynağı değiştir]

Merhaba. Doğum yılını 1994 değil 1989 olarak ben düzenledim. Gerekçem tartışma sayfasında yazıyor. Kendisi 1989 doğumludur. Tartışma sayfasında kanıtlar mevcut.176.234.231.188 14.49, 8 Haziran 2021 (UTC)

Merhaba, değişiklik yaptıktan sonra açıklama kısmına da yaptığınız değişikliği yazarsanız ve/veya gerekli kaynakları madde içinde kullanırsanız bu tarz yanlış anlaşılmalar olmaz. Değişiklik yaparken açıklama yazmadığınız ve kaynak göstermediğiniz değişikliğinizi geri almıştım. Yaptığınız açıklama için teşekkür ederim.--EmreOS (mesaj) 16.37, 8 Haziran 2021 (UTC)
  • Günde 100 lerde degisiklik yapıyorum. Hızlı hızlı yaparken açıklamaya fırsat bile olmuyor. Bazen yazıyorum bazen nedeni yazmıyorum. Dikkate alacağım. Kötü niyetli değilim sadece kendimi açıklamada ve iletişim aksakliğindan oluyor. İyi günler.176.234.231.188 17.28, 8 Haziran 2021 (UTC)
Kötü bir niyetiniz olmadığından eminim. Bizler de devriye olarak değişiklikleri incelerken yol gösterici olarak değişiklik özetlerini dikkate alıyoruz. Ayrıca Vikipedi'de hesap açıp faydalı değişiklikler yaparak da katkılarınızı anonim IP adresine bağlamadan da yapabilirsiniz. İyi vikiler.--EmreOS (mesaj) 18.22, 8 Haziran 2021 (UTC)

Düzenleme Onay[kaynağı değiştir]

Emre bey merhabalar. Öykü Karayel[1], Elçin Sangu[2] , Sumru Yavrucuk[3] sayfalarındaki düzenlemeleri kontrol eder misiniz?176.234.230.237 12.00, 16 Nisan 2021 (UTC)

Leb demeden leblebiyi kapıyorsunuz![kaynağı değiştir]

Leblebi.jpg

Modern tarih maddesi konusunda iki gündür paragraflarca yazı yazarak açıklamaya çalıştığım şeyi tek cümleyle anladınız. Bu leblebileri hak ediyorsunuz.--Visnelma (mesaj) 09.15, 1 Ocak 2021 (UTC)

Ermenistan vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Armenia.svg VikiProje Ermenistan davetiyesi
VikiProje Ermenistan'a davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Ermenistan'ı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 17.36, 3 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Kindness Barnstar Hires.png
Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
1. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kendisine hiç bağlantı verilmemiş (öksüz) maddelerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 10.58, 11 Ocak 2021 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Citation Barnstar Hires.png Kaynak Yıldızı
Uzun süredir sıkıntılı olan maddedeki kaynak iyileştirmeleriniz için. Dijkstra·ileti 13.37, 14 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Gold medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 1.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba EmreOsm95,
2. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Çevrimiçi yemek siparişi maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 1.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.45, 18 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Navy barnstar gold.svg
İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
2. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Çevrimiçi yemek siparişi maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.45, 18 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Graphic Designer Barnstar Hires.png
Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
2. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Çevrimiçi yemek siparişi maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.45, 18 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Food Barnstar Hires.png
Yeme-İçme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
2. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Çevrimiçi yemek siparişi maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeme-İçme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.45, 18 Ocak 2021 (UTC)


DKM Tirpitz[kaynağı değiştir]

Merhaba @EmreOsm95 ben @Umut Kerem Altun DKM Tirpitz sayfasında yaptığım değişikliği yaparken "Nazilerin Mega Yapıları (Mega Savaş Gemileri)" videosundan yararlandım. Videonun adresini maalesef bulamadığım için yazamadım.En kısa zamanda düzeltmeye çalışırım. Verdiğiniz bilgilerden dolayı size teşekkür ederim.Umut Kerem Altun (mesaj) 11.45, 22 Ocak 2021 (UTC)

Merhaba @Umut Kerem Altun eğer bahsettiğiniz belgesel YouTube'da varsa şablon:Video kaynağı ile kaynak göstererek bilgi ekleyebilirsiniz. Ayrıca mesaj bırakırken üstteki seçeneklerden "+" işaretini seçip başlık yazarsanız yazdıklarınızın takibi kolaylaşır. Bir sorunuz olursa yazmaktan çekinmeyin. İyi Vikiler.--EmreOsm95 (mesaj) 12.09, 22 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Bronze medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba EmreOsm95,
3. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Bilgi kutusu bulunmayan makam sahipleri maddelerine bilgi kutusu ekleme" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.40, 25 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Guestbook barnstar.png
Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
3. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Bilgi kutusu bulunmayan makam sahipleri maddelerine bilgi kutusu ekleme" konulu projedeki performansınız sonrasında Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.40, 25 Ocak 2021 (UTC)

Matthäus Hetzenauer[kaynağı değiştir]

Merhaba, Matthäus Hetzenauer maddesinde ki ilgili kategoriyi yanlışlıkla kaldırdım ve hemen bunu fark edince kategoriyi tekrar geri döndürdüm. Bir sorun bulunmamaktadır. İyi çalışmalar dilerim Grüne Augen1980 (mesaj) 21.29, 25 Ocak 2021 (UTC)

Microsoft Office/ Symbian hakkında[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Bugün Microsoft Office Mobile adlı sayfada yaptığım küçük bir değişiklik hakkında bir bildirimde bulunacağım.
Microsoft, 2012-2013 yılında Nokia ile yaptığı anlaşma üzerine Symbian Belle platformunu kullanan cihazlar için Microsoft Office Mobile 2012 sürümünü yayınlamış ve o tarihlerde Nokia kullanıcılarına Ovi Suite ve OTA güncelleme yöntemi ile 40MB'lık Microsoft Apps paketi ile yayınlanmıştır
Kaynak olarak bu siteleri göstereceğim
  http://blogs.windows.com/devices/2012/04/10/get-microsoft-office-for-symbian/
  http://www.zdnet.com/article/full-microsoft-office-mobile-now-available-on-select-nokia-symbian-phones/
  http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/ms-office-farkli-sulara-girdi-20327902
Olabildiğimce Wikipedia'ya doğru bilgilerle desteklemeye çalışacağım. Teşekkürler :-) Bu imzasız yazı 61Mert61 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 15.18, 28 Ocak 2021 (UTC)


Merhaba @61Mert61, yaptığınız değişikliği reddetmemin temel nedeni özette de belirttiğim üzere yazılım için Symbian desteği verilmiyor olması. Bundan dolayı bilgi kutusuna eklenmesinin doğru olmadığını düşünüyorum. Gösterdiğiniz kaynaklar ile bilgi eklemesi yaparsanız kimsenin itiraz edecek bir noktası olmaz. Katkılarınız için teşekkür ederim. İyi vikiler.--EmreOsm95 (mesaj) 21.13, 28 Ocak 2021 (UTC)

Amaro Rodríguez Felipe[kaynağı değiştir]

Eksik bir ayrıntıyı düzelttim. Kabul edebilir misin Teşekkür ederim: Düzeltme.--87.223.37.247 19.13, 28 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
4. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:IATA üyeleri maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 07.02, 1 Şubat 2021 (UTC)

Sürüm kontrolü[kaynağı değiştir]

Merhaba. Şu değişiklikleri onaylamışsınız. Ancak içerik, kullanılan kaynaklardan birebir kopyalanmıştı ve dolayısıyla telif hakkı ihlaline yol açıyordu. Söz konusu değişiklikleri geri aldım. Bilginize.--BSRF 💬 17.47, 4 Şubat 2021 (UTC)

Merhaba @BSRF, bazen böyle telif ihlalleri kaçabiliyor. Yaptığınız değişiklikler ve uyarınız için teşekkür ederim. İyi vikiler.--EmreOsm95 (mesaj) 18.47, 4 Şubat 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Guestbook barnstar.png
Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
5. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Desteklenmeyen parametre içeren kaynak kullanan sayfaların bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. Ornek11222mesaj 06.25, 8 Şubat 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
5. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Desteklenmeyen parametre içeren kaynak kullanan sayfaların bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. Ornek11222mesaj 06.25, 8 Şubat 2021 (UTC)

Teşekkürler[kaynağı değiştir]

Ben teşekkür ederim.:)) RainingCats&Dogs (mesaj) 15.52, 8 Şubat 2021 (UTC)RainingCats&Dogs

Sayfa Düzenleme Hk[kaynağı değiştir]

Selamlar EmreOsm95, Icrypex sayfasında güncellemeler yaptım. 2 yeni bilgi ekledim kaynaklarıyla birlikte. Rica etsem inceleyip onaylar mısın?--Yeldamergul (mesaj) 07.25, 9 Şubat 2021 (UTC)

@Yeldamergul, yaptığınız değişiklikleri onayladım. Kaynak olarak bir Tweet eklediğiniz gördüm. Tweet kaynağı eklerken Şablon:Twitter kaynağı'nı kullanabilirsiniz. Ayrıca güncelleme yaptığınız sayfaya mesaj bırakırken iç bağlantı verirseniz (Icrypex gibi) sayfayı bulmak daha kolay, hangi sayfayı düzenliğiniz daha net olur. İyi vikiler.--EmreOsm95 (mesaj) 07.34, 9 Şubat 2021 (UTC)
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Kaynak eklerken bahsettiğiniz şablonu bulamıyorum maalesef toplam 4 tane şablon var düzenleme ekranında. Şimdi aynı bilgilerle Beşiktaş(Basketbol takımı) sayfasındaki yeniden yapılanma kısmının el alt satırına yeni isimlerini "Beşiktaş Icrypex" olarak ekleyeceğim. --Yeldamergul (mesaj) 07.44, 9 Şubat 2021 (UTC)
Beşiktaş sayfasında isimler yanlış yazılmıştı onları düzenledim. Bir de tarihçe kısmındaki yeniden yapılanma satırına, sponsordan ötürü isim değişikliğini ekledim. Lütfen o sayfayı da inceler misiniz? Çok teşekkürler.--Yeldamergul (mesaj) 07.54, 9 Şubat 2021 (UTC)

Hızlı Silinmeye Aday uyarısı[kaynağı değiştir]

İyi günler. Oluşturmuş olduğum "Skala Yapım" maddesi hızlı silinmeye aday gösterilmiş. Yapım firmasının ulusal basında yayınlanmış ve hâlen devam eden dizi ve programları mevcuttur. Bu yapımların bir kaç tanesi hakkında Vikipedi'de madde oluşturulmuş daha önce. Kaynaklar çok fazlaydı fakat aralarından farklı sitelerdeki ve farklı içerikli haberleri kullanmayı tercih ettim görüntü kirliliği olmaması açısından. Kanıtlanabilir olması için daha fazla kaynak ekleyebilirim. Kayda değer olmadığı yönünde işaretlenmiş fakat projeleri star tv, kanal d gibi ulusal kanallarda hâlen yayındadır. Bu projeler kayda değer sayılırken(vikipedi'de bulunmakta), yapım şirketleri nasıl kayda değer sayılmıyor anlayamadım. Şuradan baktığımda "Bir şirket, grup, örgüt vb. eğer ikincil kaynaklar tarafından konu edilmişse kayda değerdir. Bu kaynaklar güvenilir ve söz konusu örgütten bağımsız olmalıdır. Konunun yeterince derinlemesine işlenmemişse kayda değerliğin ortaya konabilmesi için birden fazla bağımsız kaynak gösterilmelidir. Konunun ikincil kaynaklar tarafından işlenişi yüzeysel veya tesadüfi nitelikte ise bu kayda değerliği belirlemek için yeterli değildir. Kayda değerlik bir kere belirlendikten sonra, maddenin içeriğini zenginleştirmek için birincil kaynaklara başvurulabilir. Nihaî ve en önemli şart, madde içeriğinin atfedilebileceği güvenilir yayımlanmış kaynakların olmasıdır." maddesini sağladığını görebiliyorum. Lütfen sayfayı inceler misiniz tekrardan?--Ademgelimcik (mesaj) 08.39, 10 Şubat 2021 (UTC)

İyi günler @Ademgelimcik. Sayfaların hızlı silinmesi sürecinde karar yetkim olmadığı için size yardımcı olamayacağım. Endişelerinizi Skala Yapım'ın tartışma sayfasında belirtebilirsiniz. İlgili sorumlu argümanlarınızı dikkate alacaktır.
İyi vikiler.--EmreOsm95 (mesaj) 08.49, 10 Şubat 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 37.130.66.43, siz bildirim yaptıktan 3:23:43 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#1-Küfürlü değişiklik. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 14.54, 19 Şubat 2021 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Merhaba, son baskıyı kabul edebilirsiniz, teşekkürler: Pedro de Betancur.--87.223.99.19 15.22, 19 Şubat 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
8. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kategori:Yazım ve noktalama yanlışları içeren maddelerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 20.22, 3 Mart 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Guestbook barnstar.png
Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
9. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kategori:Güncellenmesi gereken maddelerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.58, 8 Mart 2021 (UTC)

Değişiklik[kaynağı değiştir]

Amerika yerlileri sayfasını İngilizce versiyonunda ki kaynaklarına göre düzenlemiştim neden eski haline getirdiniz? Sayılarda hatalar var. Firatlal (mesaj) 11.30, 11 Mart 2021 (UTC)

Merhaba @Firatlal, yaptığınız değişikliklerde eklediğiniz kaynaklardan bazılarında İspanyolca bilgiye ulaşılamadı tarzı bir ifade yer alıyordu. Ayrıca değişiklik özetinde İngilizce versiyonuna göre düzenlediğinizi görmediğim için ve kaynakları yetersiz bulduğum için geri aldım. İngilizce sayfayı kullanarak bilgi aktarmanız oldukça yararlı bir iş. Yaptığınız değişikler sayfanın geçmişinde kayıtlı. İngilizce sayfadan kaynakları eksiksiz aktarırsanız kaynaklarla ilgili sorun da çözülmüş olur. İyi vikiler, --EmreOsm95 (mesaj) 11.56, 11 Mart 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
10. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kadınlarla ilgili maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 07.14, 16 Mart 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Gold medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 1.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba EmreOsm95,
11. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Almanya'daki otoyollar maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 1.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.09, 22 Mart 2021 (UTC)


İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Navy barnstar gold.svg
İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
11. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Almanya'daki otoyollar maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.09, 22 Mart 2021 (UTC)


İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

AutomotiveBarnstar Hires.png
Ulaşım Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
11. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. Şablon:Almanya'daki otoyollar maddelerinin oluşturulması konulu projedeki performansınız sonrasında Ulaşım Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.09, 22 Mart 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 212.47.137.193, siz bildirim yaptıktan 0:24:18 saat sonra Chansey tarafından engellendi. Engel açıklaması :#1-Küfürlü değişiklik. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 07.02, 23 Mart 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 212.47.140.49, siz bildirim yaptıktan 0:43:07 saat sonra Dr. Coal tarafından engellendi. Engel açıklaması :#1-Küfürlü değişiklik. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 07.15, 23 Mart 2021 (UTC)

İlker Kaleli sayfasındaki resim[kaynağı değiştir]

Merhaba İlker Kaleli sayfasındaki resim teliflidir. Direk alınmış [4] buradan 85.104.130.251 08.44, 25 Mart 2021 (UTC)

Hatice Aslan sayfasındaki resimde telifli lütfen onaylamayın bunları [5] buradan alınmış 85.104.130.251 08.46, 25 Mart 2021 (UTC)

Diclenehriiii kullanıcısının eklediği tüm resimler telifli sakın onaylamayın 08.48, 25 Mart 2021 (UTC)

Merhaba, ben sisteme eklenen görselleri değil, yapılan değişiklikleri onaylıyorum. Eğer görsellerde telif varsa (ki var diyorsunuz) bu görseller Vikipedi'den, dolayısıyla da tüm sayfalardan silinir.--EmreOS (mesaj) 08.50, 25 Mart 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Sport of athletics golden barnstar.png
Spor Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
12. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:FIBA Avrupa federasyonları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Spor Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 08.15, 29 Mart 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Silver medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba EmreOsm95,
13. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Suç patronları listesindeki kırmızı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.10, 5 Nisan 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Graphic Designer Barnstar Hires.png
Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
13. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Suç patronları listesindeki kırmızı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.10, 5 Nisan 2021 (UTC)

Çeviri[kaynağı değiştir]

Merhaba EmreOsm95. Gönüllü çevirmen grubunda olduğunuz için size sormak istedim. "This list includes games developed or published by Square Enix after its formation and released for mobile platforms such as non-smartphone mobile phones, mobile operating systems such as iOS and Android, or the GREE service, rather than as retail games." ifadesini Türkçe'ye çeviremedim. Yardımcı olabilir misiniz? :) Robingunes; 13.14, 21 Nisan 2021 (UTC)

Merhaba Robingunes, yazdığınız metin şu şekilde çevrilebilir bence:
Bu liste Square Enix tarafından şirketin kurulmasından itibaren şirket tarafından geliştirilen veya yayınlanan oyunları içerir. Bu oyunlar tekli şekilde piyasaya sürülmeyip eski tür cep telefonları ile iOS ve Android gibi mobil işletim sistemleri veya GREE hizmeti aracılığıyla kullanıma sunuldu.
Umarım tatmin edici olmuştur.--EmreOS (mesaj) 19.16, 21 Nisan 2021 (UTC)
Çok teşekkür ederim. Çok isabetli bir çeviri olmuş. Robingunes; 20.23, 21 Nisan 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
17. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Bilgi kutusu bulunmayan kişiler kategorisindeki maddelere bilgi kutusu ekleme" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 11.40, 3 Mayıs 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba EmreOsm95,
18. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kategori:Tanımlanmamış parametreler içeren kitap bilgi kutusu kullanılan sayfaların bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.32, 10 Mayıs 2021 (UTC)

Kullanıcı engel talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 85.101.254.30, siz bildirim yaptıktan sonra 24 saat geçmesine rağmen engellenmediği için sayfadan çıkartıldı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler. --KET Bot (mesaj) 18.51, 24 Mayıs 2021 (UTC)

Teşekkür, Talep ve Haksız Silme Talebi[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Öncelikle "Haydarpaşa Lisesi" sayfasında yaptığım değişiklikleri onayladığınız için teşekkürler. Birkaç yeni değişiklik daha yaptım ve bunlar büyük değişiklikler. Müsait olduğunuzda inceleyebilirseniz sevinirim. Ayrıca "Haydarpaşa Lisesinde öğrenim görenler listesi" adlı bir sayfa oluşturdum. Ancak bir devriye, bu sayfanın kayda değer olmadığını düşünerek silme talebinde bulunmuş. O konuda da yardımcı olabilir ya da en azından tartışma kısmında fikrinizi beyan edebilirseniz sevinirim. Bu imzasız yazı DarkCommander28 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 22.10, 2 Haziran 2021 (UTC)