Kullanıcı mesaj:Delbatros

tam olarak neden geri aliyorsunuz bu duzenlemeyi sebebi nedir yani? fasistlikten ve gerceklerin ustunu ortmekten baska bir sebebi var mi? kaynakla beraber turk vatandasligindan cikarildigi acik. kendisinin turk kokenli olmadigini da biliyoruz. --Kanzlerpanzer (mesaj) 08.23, 24 Temmuz 2021 (UTC)

Aşk-ı Memnu[kaynağı değiştir]

Uyarı
Lütfen diğer kişilerin değişikliklerini hemen geri almaktan kaçının. Devam ederseniz, kimsenin 24 saat içinde bir maddeyi üç defadan fazla eski haline çeviremeyeceğini belirten üç geri dönüş kuralı ihlal etmeniz nedeniyle Vikipedi'de değişiklik yapmanız engellenebilir.

Not: Buna ayrıca maddenin eski bir halini geri getirmek de dahildir. Sevgiler Melissadilara (mesaj) 12.14, 25 Temmuz 2021 (UTC)

Madde içerisinde vandalizm var ve vandalizm ile mücadele etmek kural ihlaline girmiyor benim görevim bu vandalizme karşı mücadele etmek ortada kural ihlâli yok sadece vandallık amaçlı silinen içeriği geri getirdim bu uyarıda geri alma hakkını vandalizm ile kullanan kullanıcılar için geçerli görevini yapan devriyeler için değil. İyi Çalışmalar. Delbatrosmesaj 14.27, 25 Temmuz 2021 (UTC)

Korumaya alma[kaynağı değiştir]

Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez ve Dilan Çiçek Deniz maddesini korumaya alabilirmisiniz çok saçma şeyler yazıyolar. Akgökalptaşkın (mesaj) 15.20, 25 Temmuz 2021 (UTC)

Aras Bulut İynemli[kaynağı değiştir]

Merhaba! Bence Aras Bulut İynemli sayfasinin alt kismina son olarak Çukur dizisinde oynayip Damla Sönmez ile başrol paylaştiğini yazmak yanliş şey değil.Lütfen bir daha kontrol edip bu bilgiyi eklermisiniz? Farangiz Jumaniyozova (mesaj) 15.23, 25 Temmuz 2021 (UTC) Eklemeyiniz. Çünkü damla Sönmez ile başrolü falan paylaşmadı. Dizinin bir sürü başrolü daha var. Eklenecekse onlar da eklenmeli. 185.177.229.146 15.24, 25 Temmuz 2021 (UTC)

185.177.229.146 Ben sizemi yazdim? Aras Bulut İynemlinin son kadin partner Damla Sönmez olduğu için onu yazmasini söyledim herhalde dizideki tüm başrollar Aras Bulut İynemli’nin partneri değil! Hiç gönlünüz rahat etmiyorsa tüm başrollarida yazin o zaman Bu imzasız yazı Farangiz Jumaniyozova (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 15.52, 25 Temmuz 2021 (UTC)

Değişiklik savaşı[kaynağı değiştir]

Selamlar Delbatros. Aşk-ı Memnu (dizi, 2008) maddesindeki geri almalarınız dolayısıyla normalde sizi değişiklik savaşından engellemem gerekiyor. VP:3GD için tek istisna yalnızca "bariz vandalizm" teşkil edecek değişikliklerdir. Bu maddede anonim kullanıcının değişikliklerinin vandalizm olduğunu iddia etseniz de, kullanıcı ilgili değişiklikleri gerekçelendirmektedir ve ansiklopediye zarar verme maksadı taşımadığı anlaşılmaktadır. Daha önce vandalizm olmayan değişiklikleri vandalizm olarak nitelendirmeniz konusunda yine sanıyorum ki konuşmuştuk, VP:V sayfasını mutlaka tekrar bir okumanızı ve "vandalizm" kelimesini kullanırken çok ama çok dikkatli olmanızı rica edeceğim, zira mevcut hâlde geri almalarınız ve vandalizm kelimesini kullanışınız yapıcı bir ortamın oluşmasına engel oluyor. İhtiyat olarak, vandalizm olduğunu düşünseniz dahi 3 geri dönüş kuralına uymanızı önerebilirim. Benzer şekilde, Dayı (film) sayfasında kullanıcının haklı değişikliğini iki kere geri aldığınızı gözlemliyorum. Engellemeye gelince, bu olay için anonim kullanıcının aksine daha önce uyarılmamış olmanız ve olayın bugün erken saatlerde gerçekleşip devam etmemiş olması nedeniyle engel uygulamıyorum, ancak bu konudaki tek uyarım olacak. İyi çalışmalar. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 22.25, 25 Temmuz 2021 (UTC)

Yılmaz Güney[kaynağı değiştir]

1931 olarak değiştirdim kaynak verdim verdiğim kaynakta 1931 doğumlu olduğu söylenmiş 185.177.229.146 15.01, 29 Temmuz 2021 (UTC)