Kullanıcı mesaj:Çağan Yetkin Seyit

Yazdırılabilir sürüm artık desteklenmiyor ve görüntü oluşturma hataları olabilir. Lütfen tarayıcı yer işaretlerinizi güncelleyin ve bunun yerine varsayılan tarayıcı yazdırma işlevini kullanın.

Hoş geldiniz

Öncelikle merhaba Çağan Yetkin Seyit, ve Vikipedi'ye hoş geldiniz! Burada sizin işinize yarayacak ve size yardımcı olacak bir rehber oluşturmaya çalıştık. Özgür hissedin ve bana soru sormaktan çekinmeyin. İyi şanslar ve iyi değişiklikler! Dakmor Tojira 19.08, 23 Ekim 2020 (UTC)
Başlarken
Bilmeniz Gerekenler
Vikipedi Kuralları ve Politikaları
Yardım Almak
Daha Fazlası
İleri Düzey Bilgiler


Değişiklikler

Merhabalar. Kullanıcı sayfamda yaptığınız yorum için teşekkürler :=). Ansiklopedinin formatı çok önemli ve her şey belirli bir düzen içinde olmalı. Şurayı okumanızı öneririm. Yaptığınız gibi değişiklikler yapmaya devam edersiniz, vandalizm olarak algılanabilir. Kolay gelsin.--Dakmor Tojira 19.51, 23 Ekim 2020 (UTC)

Danışmanlık hakkında

Selamlar Çağan Yetkin ben anerka,
Öncelikle hoşgeldin. :) Danışmanlık modülünden danışmanın olarak atanan Can, yoğunluğundan ötürü çekildiğini beyan etti. Herhangi bir sorun olursa bu aşamadan sonra mesaj sayfama yazarak ya da burada yazıp {{seslen|Anerka}} şeklinde seslenerek bana ulaşabilirsin. İyi vikiler dilerim. ----anerka'ya söyleyin 21.38, 23 Ekim 2020 (UTC)

İmza kullanımı

Merhaba! Tartışma ve mesaj sayfalarına yazdıklarınızı imzalamak için mesajınızın sonuna ~~~~ ekleyebilirsiniz. Aksi takdirde yukarıda sözü edilen seslenme şablonları da seslendiğiniz kişilere bildirim göndermeyecektir. İyi çalışmalar dilerim. Dr. Coalmesaj 21.57, 13 Şubat 2021 (UTC)

kitap

anerkaya kitaplar hakkında bir şey sormuşsunuz. ben sizin babil kulenize ekledim kitap kurdu diye iyi çalışmalar ulaş jesus'tan mesaj var 17.40, 3 Mayıs 2021 (UTC)

beğenmediysen kaldırabilirim ulaş jesus'tan mesaj var 17.45, 3 Mayıs 2021 (UTC)

Sağ olun! Çok beğendim. İyi vikiler dilerim! Bu imzasız yazı Çağan Yetkin Seyit (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 12.40, 7 Mayıs 2021 (UTC)