Kullanıcı:İmzalayıcı

Yazdırılabilir sürüm artık desteklenmiyor ve görüntü oluşturma hataları olabilir. Lütfen tarayıcı yer işaretlerinizi güncelleyin ve bunun yerine varsayılan tarayıcı yazdırma işlevini kullanın.
Vikipedi:Babil
bot Bot!
Bu kullanıcı bir bottur.
Diğer kullanıcılar
İmzalayıcı, tartışma ya da mesaj sayfalarında imza atmayı unutan kullanıcıların yerine imza atan bir bottur.
Acil bot kapatma tuşu


Hizmetliler: Bu bot bozulduğu takdirde yukarıdaki tuşu kullanınız.

Hizmetli olmayan kullanıcıların bot bozukluklarını rapor edecekleri adres: Vikipedi:Hizmetli duyuru panosu.

HİZMETLİLER: Lütfen botu engellemeden önce acil durum devre dışı bırakma prosedürünü uygulamayı deneyiniz!

Hariç tutulma

Kullanıcı bazlı

  • Symbol declined.svg Kendinizi hariç tutun - bot sizin tarafınızdan yazılan imzasız mesajlara otomatik olarak imza eklemeyecektir.
    • İsminizi bu sayfaya ekleyin ve yeni değişikliklerin uygulanması için bota birkaç dakika süre tanıyın.
  • Symbol support vote.svg Tekrar katılın - bot sizin tarafınızdan yazılan imzasız mesajlara otomatik olarak imza eklemeye devam edecektir.
    • İsminizi bu sayfadan çıkarın ve yeni değişikliklerin uygulanması için bota birkaç dakika süre tanıyın.

Tartışma ya da mesaj sayfası için devre dışı bırakın

  • İlgili sayfanın ismini bu sayfadaki "Sayfalar" bölümüne eklerseniz bot artık o sayfayı görmezden gelmeye başlayacaktır. Değişikliklerin uygulanması için lütfen bota birkaç dakika süre tanıyın.

Botla oynayın

İmzalayıcı ile oynamak ve nasıl çalıştığını görmek isterseniz, özel olarak oluşturulan deneme tahtasına bir mesaj bırakın ve bilerek imza atmayın.

Acil durum kapatma prosedürü

İmzalayıcı, yapısı gereği Vikipedi'yi yanlışlıkla zarara uğratmaması beklenen bir bottur. Ama bu ihtimalin olabileceği gibi, botun acil durumlarda hizmetliler (ya da editprotected yetkisine sahip gruplardaki kullanıcılar, örneğin teknisyenler) tarafından engellenmeden kapatılabileceği bir kontrol mekanizması vardır.

Hizmetliler, lütfen bot maddelere zarar vermediği durumda botu durdurmayınız ya da engellemeyiniz! Botun sahibi Evrifaessa ile her daim iletişime geçip durumu bildirebilirsiniz. Eğer kısa süre içinde cevap alamazsanız lütfen engel prosedürünü uygulamadan önce aşağıdakileri deneyin:

  1. Botun kontrol sayfasına gidip içeriği "False" ile değiştirin (tırnak işareti eklemeyin!)
  2. Botun durması için bota birkaç dakika tanıyın

Bot hâlâ durmadı mı? Evrifaessa'ya bir mail atmayı deneyin. Eğer yine cevap alamazsanız son çare olarak botu engellemeyi deneyebilirsiniz.