Dosya:Seal of the Turkish Armed Forces.png

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Seal_of_the_Turkish_Armed_Forces.png((300 × 359 piksel, dosya boyutu: 86 KB, MIME tipi: image/png))

Adil kullanım gerekçesi[değiştir | kaynağı değiştir]

Dosyanın Türk Silahlı Kuvvetleri maddesindeki adil kullanım gerekçesi
Açıklama Bu resim Türk Silahlı Kuvvetleri adlı maddede bahsi geçen konu için bir brövedir ve telif hakları ya bahsi geçen ülkeye veya topluluğa ya da resmin orijinal yaratıcısına aittir.
Kaynak sayfasından alınan bu brövenin telif hakkı muhtemelen yapımcısında ya da tasarımcısındadır.
Kullanılan kısım Brövenin tamamı kullanılmıştır, çünkü: bu bröve tasarımı bir topluluğun simgesidir ve o topluluğu tanımlamak için resmin tamamının görüntülenmesine gereksinim vardır. Bu sayede yanlış anlaşılmaların da önüne geçilmektedir.
Düşük çözünürlük? Resim konusunu anlatabilecek düzeyde yeterli ve telif hakkı sahibinin haklarını zedelemeyecek oranda düşük çözünürlüğe sahiptir.
Kullanım amacı Bröve sembolünün Türk Silahlı Kuvvetleri adlı maddedeki kullanım amacı, ilgili maddenin tanımını görsel olarak desteklemek ve okuyucuyu bilgilendirmektir.
Değiştirilebilirlik? Bir bröve görüntüsü olduğu için, telifsiz bir eşiyle değiştirilebilmesi olanaksızdır. Aynı materyalin tüm resimleri telifli olacaktır ve orijinalinden alınmamış kopyaları maddede bahsi geçen konuyu betimlemekte etkili olamayacaktır.
Ek bilgi Bu logonun ilgili maddedeki kullanımı Vikipedi Adil Kullanım Gerekçelendirme Yönergesine uygun olarak yapılmıştır ve yukarıda belirtildiği gibi, adil kullanım şartlarına uyduğu düşünülmektedir.


Lisans[değiştir | kaynağı değiştir]

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıYorum
güncel09.40, 15 Mart 201409.40, 15 Mart 2014 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli300 × 359 (86 KB)Türk Süvarisi (mesaj | katkılar){{Adil kullanım gerekçesi | Açıklama = Türk Silahlı Kuvvetleri brövesi | Kaynak = http://www.kkk.tsk.tr/ | Madde = Türk Silahlı Kuvvetleri | Miktar = Türk Silahlı Kuvvetleri brövesi | Düş...

100 sayfadan fazlası bu dosyayı kullanıyor. Aşağıdaki listede sadece bu dosyayı kullanan ilk 100 sayfa gösterilmektedir. Tam listesi mevcuttur.

Üstveri