Dosya:Milliyet logosu.png

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Milliyet_logosu.png((749 × 175 piksel, dosya boyutu: 53 KB, MIME tipi: image/png))

Dosya ile ilgili açıklama[değiştir | kaynağı değiştir]

Milliyet (gazete) adlı maddedeki adil kullanım gerekçesi[değiştir | kaynağı değiştir]

Dosyanın Milliyet (gazete) maddesindeki adil kullanım gerekçesi
Açıklama

Bu resim Milliyet (gazete) adlı maddede bahsi geçen konu için bir logo resmidir ve telif hakları ya bahsi geçen veya ürünü üreten kuruma ya da resmin orijinal yaratıcısına aittir.

Kaynak

http://www.maximagazin.com/wp-content/uploads/2009/01/milliyetlogo1.jpg

Madde

Milliyet (gazete)

Kullanılan miktar

Logonun tamamı kullanılmıştır, çünkü: bu logo tasarımı bir kurumun ya da ürünün simgesidir ve o kurum ya da ürünü tanımlamak için resmin tamamının görüntülenmesine gereksinim vardır. Bu sayede yanlış anlaşılmaların da önüne geçilmektedir.

Düşük çözünürlük?

Resim konusunu anlatabilecek düzeyde yeterli ve telif hakkı sahibinin haklarını zedelemeyecek oranda düşük çözünürlüğe sahiptir.

Değiştirilebilirlik?

Bir logo görüntüsü olduğu için, telifsiz bir eşiyle değiştirilebilmesi olanaksızdır. Aynı materyalin tüm resimleri telifli olacaktır ve orijinalinden alınmamış kopyaları maddede bahsi geçen konuyu betimlemekte etkili olamayacaktır.

Vikipedi kurallarına uyum?

Bu logo görüntüsünün ilgili maddedeki kullanımı Vikipedi Adil Kullanım Gerekçelendirme Yönergesine uygun olarak yapılmıştır ve yukarıda belirtildiği gibi, adil kullanım şartlarına uyduğu düşünülmektedir.

Lisanslama[değiştir | kaynağı değiştir]

Dosya geçmişi

Dosyanın herhangi bir zamandaki hâli için ilgili tarih/saat kısmına tıklayın.

Tarih/SaatKüçük resimBoyutlarKullanıcıYorum
güncel18.07, 26 Ocak 201318.07, 26 Ocak 2013 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli749 × 175 (53 KB)İnsanperver (mesaj | katkılar)
22.39, 30 Temmuz 201122.39, 30 Temmuz 2011 tarihindeki sürümün küçültülmüş hâli858 × 277 (67 KB)İnsanperver (mesaj | katkılar){{subst:Logo_AK |Madde_adı=Milliyet (gazete) |Kaynak=http://www.maximagazin.com/wp-content/uploads/2009/01/milliyetlogo1.jpg }}

Bu görüntü dosyasına bağlantısı olan sayfalar:

Üstveri